מרחבי עבודה להשכרה | קליניקות | משרדים | חדרי סדנאות | חדרי ישיבות

הסיפור שלנו

בשנים האחרונות, אנחנו עובדים עם ולמען הקהילה בחיפה, ונותנים שירותים לילדי והורי שכונות שונות בחיפה. התשוקה שלנו היא אנשים, ומתן שירות בסטנדרט גבוה.
זיהינו את הצורך ההולך וגובר של בעלי עסקים ופרילנסרים למקום עבודה מחוץ לבית, שיאפשר להם “ראש שקט” כדי להיות יותר אפקטיביים, להתאוורר, ולעבוד מתוך סביבה מפרה, נוחה ומקצועית וגם ייצוגית לפגישות עם לקוחות ומטופלים.
יתרה מכך, זיהינו שמנחים של קבוצות קטנות, שנהגו להעבירן בביתם, מעדיפים כעת להנחות את הקבוצות במקום נטרלי, כדי להימנע מביטולים והפרעות של בני הבית.

גם אנחנו בעלי עסק, ומבינים מאוד לליבם של העסקים הקטנים, שלעיתים לוקח זמן לבנות עסק, ולכן ישנה חשיבות לגמישות ותמחור הוגן.
מכך נולד הרעיון שלנו להקים את מתחמי ה-Members, שנותנים פתרון לכל אלו!
מתחם מעוצב שבו יש משרדים, קליניקות ומרחבים לסדנאות ועבודה בקבוצות.

מטפלים, מאמנים, יועצים, ומנחי קבוצות קטנות- המתחם הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים! השקט שלכם להיות יצירתיים ואפקטיביים, וגם שיהיה לכם מקום מכובד ומעוצב לפגוש ולתת שירות למטופלים ולקוחות, והכל במחיר הוגן וגמיש (וכולל תשלום ארנונה, חשמל, דמי ניהול עבור המשרד), לפי השימוש שלכם. לא פחות ולא יותר.

ב-Members אנחנו נדאג לכל הלוגיסטיקה והפרטים הקטנים – מפינת הקפה, טישו, ניקיון ונטוורקינג עם עסקים אחרים. אתם רק צריכים להביא את המחשב והמחברת שלכם, ולהשקיע את מרצכם בעסק שלכם ובמתן ערך ללקוחות שלכם.
בנינו בשבילך פתרונות שכירות מודולריים – “תשכרו מה שאתם צריכים”, והמסלולים ניתנים לשינוי, בהתאם לדרישות ולצמיחה של הפעילות בעסק שלך.
המחויבות שלנו היא לאפשר לכם סביבה נעימה, מעוצבת וטכנולוגית כדי שתחוו אנרגיה טובה של צמיחה והתקדמות, ולהיות פה בשבילכם בסטנדרט גבוה ותמיד עם חיוך.

לא חשוב באיזה שלב בעסק הינך נמצא, אנחנו פה כדי להתאים לך את מתחם העבודה הטוב ביותר בשבילך.

בואו להתרשם מהמתחם שלנו בעצמכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם