מרחבי עבודה להשכרה | קליניקות | משרדים | חדרי סדנאות | חדרי ישיבות

שירותי המתחם

השכרת חדר פרטי מאובזר, יכול להכיל עד 3 אנשים, מתוך מבחר של משרדים וקליניקות מעוצבות.
כל המשרדים והקליניקות שלנו מתאימים למפגש פרטני ומפגש זוגי/משפחתי. מאובזרים בכורסאות מפנקות, שולחן קפה נמוך, תאורה משתנה ותאורה טבעית, בכל חדר, יש גם שולחן וכיסא גבוה שמאפשר לעבוד בנוחות בין הפגישות.

השכרת חדר לטיפולי מגע. החדר מאובזר עם מיטת טיפולים, שולחן קפה נמוך, תאורה משתנה ותאורה טבעית, בכל חדר, יש גם שולחן וכיסא גבוה שמאפשר לעבוד בנוחות בין הטיפולים.

לרשותכם חדר ישיבות שמתאים ל- 2 אנשים עד 8 אנשים. כסאות נוחים, שולחן רחב, לוח מחיק, ומסך טלוויזיה לחיבור של הנייד, להקרנת מסך המחשב או המצגת.
החדרים יכולים להתאים לישיבת צוות, פגישה חיצונית, הנחיה וסדנה של קבוצה קטנה. 

Members ממוקמים בלב שכונת רמת אלון, מיקום אסטרטגי ונגיש כדי לתת שירותים בנוחות המירבית. כמובן, מאפשר גם נגישות גבוהה לתושבי השכונות הסמוכות, הורים, ילדים, ובעלי עסקים.
במתחם משרדים, קליניקות, הם באווירה מקצועית מחד ואוירה ביתית וחמה מאידך, וכן חדרים לישיבות וסדנאות לקבוצות קטנות, עם כניסה נפרדת. במתחם לובי המתנה חיצוני ללקוחות.
המשרדים והקליניקות מתאימים לאימונים אישיים, טיפולים רגשיים, ייעוציים עסקיים וכלכליים, ישיבות צוות והנחיית קבוצות קטנות ואפילו פגישות זום ללא הפרעות- יש במתחם את כל מה שאתם צריכים לצורך כך.
במתחם תקבלו אינטרנט עוצמתי וטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת עבודה איכותית ויעילה. תכנון מדויק ואבזור חדרים בפרטים הקטנים כדי להקל עליכם ולאפשר לכם להתרכז במה שחשוב.
כל השוכרים נבחרים בקפידה על ידי מנהלת המתחם, על מנת לייצר אוירה עסקית נעימה ומקדמת, ולאפשר למי שרוצה אינטראקציה ונטוורקינג מעולה בין האנשים ויצירת הזדמנויות חדשות.

הסיבות להיות חבר ב-Members: